Facebook Youtube
Krosball

Krosball

W rozgrywkach Krosball Liga Amatorska, Krosball Liga Open, Krosball Lidze Firm oraz Krosball Pucharze Firm istnieje możliwość gry na trzech boiskach równocześnie.
Jedno boisko ma wymiary 45x20 m.

Aby ułatwić Państwu orientację poniżej przedstawiamy grafikę z oznaczeniem boisk.W rozgrywkach Krosball Masters 8+1 drużyny grają na na całym placu gry o wymiarach 68x45 m.

Nasze rozgrywki prowadzone są na Hali Krosno, której najwyższej klasy sztuczna murawa Premier Turf SX60 holenderskiego producenta ACT Global posiada certyfikat FIFA 2 STAR.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii cechują ją właściwości niemal identyczne, jak w przypadku podłoża naturalnego. Gwarantuje doskonałą stabilność stopy i amortyzację upadków oraz odbić piłki. Używana przez nas sztuczna trawa jest w 100% ekologiczna - nadaje się do recyklingu i jest bezwonna, odporna na działania mikroorganizmów.

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich użytkowników naszego obiektu zdecydowaliśmy się na murawę, która:

- nie powoduje obtarć podczas upadku czy poślizgu
- jest wysoce odporna na promienie UV, dzięki czemu wolniej się zużywa
- chroni boisko przed przegrzaniem (nagrzewa się o nawet 100% mniej niż zwykłe podłoże z gum)


Aby jak najdłużej zachować murawę w jak najlepszym stanie muszą Państwo pamiętać o odpowiednim obuwiu piłkarskim (turfy, szutrówki, zakaz gry w lankach). Organizatorzy oraz sędziowie mogą w każdej chwili zakwestionować obuwie, a zawodnik będzie mógł wrócić do gry dopiero po zmianie butów i poinformowaniu o tym fakcie Organizatora.

© Copyright 2020
Realizacja: Interkros