Menu
Aktualności
O nas
Regulamin
Obozy Piłkarskie
AP Beniaminek PROFBUD
Urodziny Piłkarskie
Wynajem boisk
Co gramy
PROFBUD Cup
PROFBUD Liga
Beniaminek Krosno Cup
Turnieje Piłkarskie dla dzieci - PROFBUD ARENA CUP!
Playarena Krosno
Deichmann Minimistrzostwa
Krosball - ligi piłkarskie
Krośnieńska Liga Rodziców
Tabela i Wyniki
XIII Turniej przedszkoli
Turnieje firmowe
Eurogym Football Cup
Villa Glass Studio Cup 2016
Tabela i Wyniki
Zielony Koszyk Cup
Stimo Cup
Galeria
PROFBUD ARENA
PROFBUD CUP
PROFBUD LIGA
PROFBUD ARENA CUP
Beniaminek Krosno Cup
Deichmann Minimistrzostwa
Krosball - ligi piłkarskie
10 lat Beniaminka w Krośnie
Puchar Firm
EUROGYM Football Cup
Villa Glass Studio Cup 2016
Urodziny na Hali Krosno
Targi Pracy
Otwarcie Hali Krosno
Kronika budowy Hali Krosno
Kontakt
OBOZY
PROFBUD
CUP
Podsumowanie turnieju PROFBUD Cup 2021!
[LIVE] PROFBUD Cup 2021 na żywo w Internecie!
Turniej inny niż wszystkie … przed nami wielkie piłkarskie emocje w „PROFBUD Cup 2021”!
Turniej „PROFBUD Cup 2021” już w grudniu!
PROFBUD Cup 2019
Podsumowanie turnieju 2019!
Historia turnieju
FB turnieju
Krosball
Beniaminek Krosno Cup
Emocje do ostatnich sekund w turnieju „ORLEN Beniaminek Cup Girls”!
ORLEN Beniaminek Cup Girls już w najbliższą sobotę
ORLEN Beniaminek Cup U-13!
Turniejowe emocje wróciły! 6 drużyn i 15 pojedynków w „ORLEN Beniaminek Cup”!
Profbud Arena Cup
Ruszamy z turniejami PROFBUD ARENA CUP - kat. U-8 rocz. 2014!
AP Wiki Sanok zwycięzcą pierwszego turnieju "PROFBUD ARENA CUP" w kat. U-8 rocz. 2014!
Drugi turniej PROFBUD ARENA CUP - kat. U-9 rocz. 2013!
Liga Piłkarska Krosball Masters - ranking strzelców
Styczeń/luty 2017
Sezon 2016/17
Zawodnik
Drużyna
Strzelonych bramek
Jakub Zima
Iwonka Iwonicz
15
Kacper Ryczak
Zorza Łęki Dukielskie
12
Jakub Dziadosz
Polonia Kopytowa
9
Tomasz Kasperkowicz
Start Rymanów
9
Wojciech Munia
Polonia Kopytowa
9
Grzegorz Wojtowicz
Domix Brzozów
7
Bartosz Gołda
Szarotka Nowosielce
6
Kamil Michura
Szarotka Nowosielce
5
Mateusz Urbanek
Zamczysko Odrzykoń
5
Damian Tłuściak
Polonia Kopytowa
4
Kamil Kos
Zorza Łęki Dukielskie
4
Paweł Fydrych
Start Rymanów
4
Arkadiusz Wilk
Zorza Łęki Dukielskie
3
Gracjan Poręba
Zorza Łęki Dukielskie
3
Norbert Koszela
Zamczysko Odrzykoń
3
Oskar Bączek
Iwonka Iwonicz
3
Łukasz Rajchel
Iwonka Iwonicz
3
Bartosz Lenart
Zamczysko Odrzykoń
2
Dawid Krzepkowski
Zorza Łęki Dukielskie
2
Jakub Brajewski
Domix Brzozów
2
Jerzy Biłas
Jasiołka Jaśliska
2
Kacper Jurczak
Iwonka Iwonicz
2
Paweł Wityński
Start Rymanów
2
Paweł Wojtal
Domix Brzozów
2
Rafał Nikody
Start Rymanów
2
Rafał Puchalik
Jasiołka Jaśliska
2
Sebastian Nowak
Zamczysko Odrzykoń
2
Stiepan Matsko
Szarotka Nowosielce
2
Wojciech Patlewicz
Jasiołka Jaśliska
2
Wojciech Zagórski
Zamczysko Odrzykoń
2
Adam Florek
Domix Brzozów
1
Adrian Dębiec
Iwonka Iwonicz
1
Arkadiusz Kozubal
Polonia Kopytowa
1
Artur Wierdak
Iwonka Iwonicz
1
Bartłomiej Kielar
Iwonka Iwonicz
1
Bartłomiej Wilk
Start Rymanów
1
Damian Kurdyła
Jasiołka Jaśliska
1
Damian Wąchała
Iwonka Iwonicz
1
Daniel Ziembicki
Jasiołka Jaśliska
1
Dariusz Fiołek
Domix Brzozów
1
Dawid Gałuszka
Zamczysko Odrzykoń
1
Dminik Hryniak
Jasiołka Jaśliska
1
Grzegorz Kamiński
Start Rymanów
1
Jacek Trzciański
Domix Brzozów
1
Jakub Kilar
Start Rymanów
1
Jakub Krukar
Start Rymanów
1
Jakub Popielarz
Start Rymanów
1
Jan Kapała
Zamczysko Odrzykoń
1
Konrad Mleczko
Domix Brzozów
1
Krzysztof Lągawa
Zorza Łęki Dukielskie
1
Maciej Bednarczyk
Domix Brzozów
1
Maciej Kurdziel
Polonia Kopytowa
1
Maciej Meier
Zorza Łęki Dukielskie
1
Maciej Zięba
Start Rymanów
1
Maciej Łukaszewski
Polonia Kopytowa
1
Marcin Guzik
Zamczysko Odrzykoń
1
Marcin Iszczyłowicz
Iwonka Iwonicz
1
Mateusz Balasa
Iwonka Iwonicz
1
Mateusz Głód
Zamczysko Odrzykoń
1
Piotr Wojtowicz
Domix Brzozów
1
Szymon Gołda
Szarotka Nowosielce
1
Wojciech Golowski
Start Rymanów
1
Łukasz Janas
Polonia Kopytowa
1
Łukasz Świnicki
Jasiołka Jaśliska
1
Łukasz Łuszcz
Iwonka Iwonicz
1
© Copyright 2024
Realizacja:
Interkros
×
Wybierz dzień