Facebook Youtube
Krosball parę słów o projekcie - trwa nabór do naszych propozycji w sezonie 2019/20

Krosball parę słów o projekcie - trwa nabór do naszych propozycji w sezonie 2019/20

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Ligach i Turniejach Piłki Nożnej prowadzonych pod marką Krosball.

W sezonie 2019/20 proponujemy Państwu cztery oferty, wśród których każdy miłośnik mutbolu może znaleźć coś dla siebie:

Vivaldi Krosball Liga Amatorska to liga tylko i wyłącznie dla amatorów, którzy na co dzień nie trenują i nie grają w żadnym klubie piłkarskim lub futsalowym. 
Osoba traktowana jako amator to zawodnik, który przez minimum rok nie grał w żadnym klubie (decyzją podjętą na spotkaniu kapitanów przed sezonem 2018/19 dopuszczono do gry w Lidze Amatorskiej osoby, które sporadycznie (maksymalnie trzy razy) wystąpiły w rozgrywkach OZPN), a także zawodnik grający w klubie piłkarskim, który ma ukończony 40 rok życia. Regulamin rozgrywek amatorów można znaleźć tutaj.
Do 27 września 2019 r. trwa nabór na czwarty sezon. Jeżeli chcesz się sprawdzić wśród osób nietrenujących na co dzień to zmagania własnie dla Ciebie.

Vivaldi Krosball Liga Open to liga dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach zarówno osób zrzeszonych, jak i amatorów. Skład zespołu występującego w tych rozgrywkach może składać się z osób zrzeszonych w klubach piłkarskich, ale także amatorów. Regulamin rozgrywek open można znaleźć tutaj.
Do 10 listopada 2019 r. trwa nabór na czwarty sezon. Skończyłeś rundę jesienną ze swoim zespołem i chcesz w okresie roztrenowania budować formę na wiosnę? Dołącz do nas!

Vivaldi Krosball Liga Firm to liga dla wszystkich firm, które chcą się pokazać na krośnieńskim rynku. Osoby reprezentujące firmy nie muszą na co dzień w nich pracować. Jedyne ograniczenie to maksymalnie trzy osoby zrzeszone w klubach piłkarskich. Te rozgrywki rozpoczniemy w 2020 roku. Więcej szczegółów niebawem na naszych mediach.
Aktualności rozgrywek firmowych są dostępne tutaj.

Vivaldi Krosball 35+ to liga dla osób, które ukończyły 35 rok życia i chcą w sportowy sposób mierzyć sie w futbolowej rywalizacji ze swoimi rówiesnikami.
Wiosna 2020 roku będzie drugim sezonem ligowym dla oldbojów pod marką Vivaldi Krosball. Więcej szczegółów niebawem na naszych mediach.


Nasze mecze rozgrywamy na nawierzchni ze sztuczną trawą i zapraszamy do naszej oferty chętne drużyny z kraju i zagranicy.

Drużyny złożone z amatorów i miłośników futbolu będą mogły zmierzyć się w sportowej rywalizacji na obiekcie Profbud Arena (Hala Krosno) mieszczącej się na ul. Bohaterów Westerplatte 20, 38-402 Krosno, której sztuczna trawa ma certyfikat FIFA 2 STAR. W okresie od jesieni do wiosny zadaszony obiekt oraz system grzewczy pozwala w sposób optymalny i niezależny od pory roku cieszyć się grą w piłkę nożną. Okres jesienno-zimowy jest czasem, gdzie warunki atmosferyczne mocno ograniczają możliwości gry w piłkę nożną w komfortowych warunkach. W okresie letnim istnieje możliwość złożenia "powłoki balonowej" i na Profbud Arenie można rywalizować na otwartym powietrzu.

Możliwości Profbud Areny pozwalają grać zarówno na jednym boisku o wymiarach 68x45 m, jak również na trzech boiskach równocześnie (o wymiarach 45x20 m każde).
Ponadto pod marką Vivaldi Krosball rozgrywano:

Vivaldi Krosball Liga Masters 8+1 to liga dla drużyn zrzeszonych w krośnieńskim OZPN, które w okresie przerwy jesienno-zimowej zechcą zmierzyć się w rozgrywkach ligowych na Hali Krosno na boisku o wymiarach 68x45 m.

Vivaldi Krosball Puchar Firm to turniej piłkarski dla drużyn związanych z daną firmą. Zespoły mogą zgłosić maksymalnie dwie osoby z poza firmy pod której nazwą występują. Do gry dopuszczone są także ekipy kombinowane małych przedsiębiorców lub drużyn reprezentujących daną specjalizację.


Vivaldi Krosball Puchar Oldboy to turniej piłkarski dla wszystkich miłośników futbolu, którzy ukończyli 35 rok życia. Ta oferta skierowana jest zarówno dla drużyn oldboyów, jak i grupy znajomych nie związanych z żadnym zespołem piłkarskim.

Krosball Cup  to jednodniowy turniej piłkarski promujący markę Krosball

Inne projekty, w których uczestniczyli nasi koordynatorzy:
- Profbud Cup (międzynarodowy turniej dla dzieci, organizowany przez Akademię Piłkarską Beniaminek)
- Beniaminek Krosno Cup (międzynarodowy turniej dla dzieci, organizowany przez Akademię Piłkarską Beniaminek)
- Deichmann Minimistrzostwa  (seria turniejów dla dzieci organizowany przez Stowarzyszenie Kochamy Sport)
- Profbud Liga (seria turniejów dla dzieci organizowany przez Akademię Piłkarską Beniaminek)
- Beniaminek Kids Liga (seria turniejów dla dzieci organizowany przez Akademię Piłkarską Beniaminek)
- Eurogym Football Cup (międzynarodowy turniej dla dziec
i)
- Zielony Koszyk Cup (międzynarodowy turniej dla dzieci)
- Krośnieńska Liga Rodziców (zmagania piłkarskie dla rodziców dzieci trenujących w klubach i akademiach piłkarskich)
- Turniej Rodziców (jednodniowy turniej piłkarski dla rodziców dzieci uczęszczających do Akademii Piłkarskiej Beniminek)

Państwa propozycja turnieju to oferta skierowana do osób, które mają swój własny pomysł na piłkarskie zmagania. Doświadczona kadra zorganizuje Państwa pomysł na Profbud Arenie. Najlepsze terminy na obiekcie, możliwość zamówienia cateringu, galerie zdjęć, wideo wywiady, filmiki, transmisje live, zapowiedzi oraz relacje spotkań, rywalizacja dla uczestników w formie Vivaldi Krosball Extra Skills możliwość animowania gier i zabaw dla dzieci w trakcie trwania turnieju, publikacje po turnieju w formie zeszytu oraz płyty CD z multimediami.
Kontakt: rozgrywki@halakrosno.pl

Głównym celem marki Krosball jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia.

Wierzymy, że ruch oraz rywalizacja sportowa zgodna z ideą fair-play da Państwu wiele radości, niesamowitych wrażeń i wspaniałych wspomnień.

Naszą ofertę kierujemy do drużyn piłkarskich, firm oraz grup przyjaciół, którzy zechcą sprawdzić się na tle innych zespołów.

Dodatkowym atutem będzie pokazanie krośnieńskiemu środowisku Państwa działalności.

Występując pod nazwą swojej firmy będą Państwo kojarzeni nie tylko ze sportowymi rozgrywkami, ale także z tym co robią Państwo na co dzień.

           
Zapowiedzi, relacje z meczy, galerie zdjęć, wideo wywiady, liczne konkursy z nagrodami z pewnością podniosą rangę naszych propozycji.

Dodatkowo nasi Partnerzy przygotowują specjalne oferty dla uczestników naszych zmagań, a także fundują nagrody w konkursach, które organizujemy w trakcie trwania rozgrywek.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszają Koordynatorzy poszczególnych lig oraz osoby współpracujące przy projektach.

Włącz się do gry!


© Copyright 2024
Realizacja: Interkros