Facebook Youtube
Drugi festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” za nami! Niebocko zadebiutowało w roli gospodarza.

Drugi festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” za nami! Niebocko zadebiutowało w roli gospodarza.

W ubiegłą sobotę (23 września) w Niebocku rozegraliśmy drugi festiwal piłkarski dla dzieci „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Turniej rozegrany został na obiekcie klubu Ludowego Klubu Sportowego "Victoria" Niebocko. Była to pierwsza wizyta na tym obiekcie z naszym turniejem. Dziękujemy gospodarzowi stadionu oraz Gminie Dydnia za możliwość organizacji tego wydarzenia. W festiwalu rywalizowały dziewczynki i chłopcy trenujący w naszych drużynach Beniaminek Soccer Schools. Tego dnia do Niebocka przyjechało dziesięć oddziałów BSS, a wszystkie zespoły rywalizowały w czterech kategoriach wiekowych (2012/2013, 2014/2015, 2016/2017, 2018/2019).

 

Nagrody uczestnikom turnieju wręczyła Wójt Gminy Dydnia - Pani Alicja Pocałuń wraz z Prezesem LKS "Victoria" Niebocko - Dawidem Kaseją. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za obecność na tym wydarzeniu oraz pracownikom Gminy Dydnia, OSP Niebocko, GOKBPiW w Dydni i klubu LKS "Victoria" Niebocko za pomoc w organizacji naszego turnieju.

Dziękujemy wszystkim drużynom Beniaminka za fajną piłkarską rywalizację, która nie miała na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim stworzenie dzieciom warunków do rozwoju sportowego w miłej i przyjaznej atmosferze oraz integrację zawodników i zawodniczek naszej Akademii.

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki firmie PKN ORLEN, która jest Sponsorem Tytularnym Rozgrywek, Sponsorem Głównym jest Energa z Grupy ORLEN. Sponsor Tytularny Akademii – PROFBUD. Sponsorzy Premium Akademii – Nowy Styl i Sell Waste. Partnerami rozgrywek są Gmina Dydnia, LKS "Victoria" Niebocko, OSP Niebocko, GOKBPiW w Dydni oraz Profbud Arena i FC.APP.

Do zobaczenia na kolejnym festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” już za miesiąc 21-22 października na PROFBUD Arena w Krośnie!

Fot. Łukasz Piękoś

© Copyright 2023
Realizacja: Interkros