Facebook Youtube
Emilian Zygmunt – wzmocnienie Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno!

Emilian Zygmunt – wzmocnienie Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno!

Miło nam poinformować, że od marca 2020 roku naszą „Kopalnię Talentów” wzmocnił Emilian Zygmunt, który będzie pełnił dwie funkcje – gospodarza naszego obiektu „PROFBUD Areny” oraz będzie trenerem w grupach Beniaminek Soccer Schools Krosno.

emilian_zygmunt_2

Emil jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, swoją determinacją i odwagą zaskarbił sobie zaufanie włodarzy naszej Akademii co poskutkowało tym, że Emil dzisiaj jest częścią naszej organizacji. Jakiś czas temu Emil wraz z żoną byli na stażu w naszej Akademii i pokazali się z bardzo dobrej strony, a to że Emil dzisiaj pracuje w Beniaminku po raz kolejny pokazuje, że jesteśmy Akademią inną niż wszystkie i nie ma rzeczy nie możliwych. Spełniamy nie tylko marzenia zawodników, ale również i trenerów, którzy chcą rozwijać się w naszej organizacji.

Emilian Zygmunt ma 24 lata i posiada licencje trenerską UEFA B. Przygodę trenerską rozpoczął dzięki projektowi „Portugalski wzorzec piłkarski” organizowanym przez COMT Coaching Club gdzie miał przyjemność obserwować i szlifować swój warsztat przez dwa miesiące w jednej z najlepszych akademii piłkarskich na świecie SL Benfica Lizbona Pracował jako trener w Górniku Polkowice z zawodnikami z kategorii U-9, zajmował się również grupami Juniora Młodszego i Starszego w Ładzie 1945 Biłgoraj.

Mamy nadzieje, że dzięki determinacji i naszej pomocy w przyszłości stanie się jednym z kluczowych trenerów Beniaminka. Trzymamy mocno kciuki za Emila i życzymy mu dużo radości i pięknych chwil z naszymi podopiecznymi!


Serdecznie dziękujemy Panu Adamowi Tomkiewiczowi za świetną pracę wykonaną na rzecz naszej Akademii i opiekę nad „PROFBUD Areną” przez ostatnie dwa lata!

© Copyright 2020
Realizacja: Interkros