Facebook Youtube
Finał II edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” w Targowiskach!

Finał II edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” w Targowiskach!

Zakończyliśmy II edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”. W sobotę (19 czerwca) na stadionie w Targowiskach odbył się finał II edycji rozgrywek.

obssl_3

W turnieju wzięło udział ponad 200 dzieci z Oddziałów Beniaminka Soccer Schools z Iłży, Rzeszowa, Krosna, Iwonicza, Jedlicza, Głowienki, Targowisk i Rogów. Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło łącznie 27 zespołów.

obssl_5

Na stadionie miejscowego Partyzanta było dużo świetnej zabawy, mnóstwo uśmiechu i radości z pięknych akcji i bramek jakie prezentowali zawodnicy na boisku. Rywalizacja tak jak i we wszystkich wcześniejszych zawodach nie miała na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas.

obssl_6

Na zakończenie każdy zawodnik i zawodniczka otrzymała wspaniały medal z rąk: Pani Doroty Chilik – Wójta Gminy Miejsce Piastowe, Pana Wiesława Habrata – przewodniczącego Rady Gminy Miejsce Piastowe, Pana Tomasza Jurczaka – prezesa Partyzanta Mal-Bud 1 Targowiska, Pana Grzegorza Rausa – dyrektora Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno oraz Pana Łukasza Aszklara – koordynatora ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi. Był to ostatni z medali do skompletowania wspaniałego medalu puzzla w II edycji ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi.

obssl_1

Wszystkie cztery festiwale II edycji ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi odbyły się dzięki sponsorowi tytularnemu rozgrywek firmie PKN ORLENsponsorowi głównemu rozgrywek firmie Energa z grupy ORLEN oraz partnerowi rozgrywek Gminie Miejsce Piastowe na czele z Panią Wójt Dorotą Chilik.

Dziękujemy za super emocje! Do zobaczenia na III edycji naszego festiwalu ORLEN Beniaminek
Soccer Schools Liga!

obssl_2

obssl_logo_sponsorzy

© Copyright 2021
Realizacja: Interkros