Facebook Youtube
Finał IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” już w tę niedzielę 19 czerwca w Nowym Żmigrodzie!

Finał IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” już w tę niedzielę 19 czerwca w Nowym Żmigrodzie!

Przed nami FINAŁ IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Gospodarzem ostatniego festiwalu będzie Gmina Nowy Żmigród. W najbliższą niedzielę 19 czerwca wszystkie oddziały Beniaminka Soccer Schools, spotkają się na stadionie w Nowym Żmigrodzie, by rozegrać finał naszych rozgrywek.

plakat-4x5-kwiecien-4-turniej-2022

Cztery tygodnie temu graliśmy w Targowiskach na 3 festiwalu piłkarskim OBSSL, w którym uczestniczyło około 250 dzieci z oddziałów BSS z Rzeszowa, Krosna, Nowego Żmigrodu, Jedlicza, Głowienki, Targowisk, Miejsca Piastowego i Rogów oraz dziewczynki z Beniaminek GIRLS. Czas teraz udać się do naszego oddziału w Gminie Nowy Żmigród, by tam zakończyć tegoroczną IV już edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”! 

Wzorem poprzednich festiwali nie notujemy żadnych wyników, nie prowadzimy klasyfikacji. Tu nas liczy się tylko dobra zabawa i uśmiech, a podczas rozgrywanych meczy można przećwiczyć wszystkie triki, dryblingi i akcje wytrenowane podczas zajęć w naszej Akademii. Liczymy także na to, że zobaczymy kolejne efektowne i nowe cieszynki po strzelonych golach, których jest coraz więcej!

Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi 3 medalami utworzy jeden duży pamiątkowy medal!

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.

Widzimy się już w tę niedzielę 19 czerwca na stadionie w Nowym Żmigrodzie na finale IV edycji festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

3

IMG_5112

1

IMG_4900

© Copyright 2022
Realizacja: Interkros