Facebook Youtube
W niedzielę w Krośnie finał III edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

W niedzielę w Krośnie finał III edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

Przed nami ostatnie w III edycji spotkanie w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze”! W najbliższą niedzielę (21 listopada) ponownie zawitamy do PROFBUD ARENY, by rozegrać finał naszych rozgrywek. Osiem oddziałów Beniaminka Soccer Schools z Rzeszowa, Krosna, Nowego Żmigrodu, Iwonicza, Jedlicza, Głowienki, Targowisk i Rogów ostatni raz spotka się razem w tym roku, by porywalizować między sobą w trzech kategoriach wiekowych.Pogoda nam nie straszna bo gramy „pod balonem”, a jesteśmy pewni że nasi mali sportowcy jeszcze podkręcą temperaturę i na murawie będzie gorąco i emocjonująco. Oczywiście wzorem poprzednich Festiwali nie notujemy wyników, nie prowadzimy klasyfikacji, bo liczy się uśmiech i dobra zabawa, a podczas rozgrywanych meczy można przećwiczyć wszystkie triki, dryblingi i akcje wytrenowane podczas zajęć w naszej Akademii. Liczymy także na to, że zobaczymy kolejne efektowne i nowe cieszynki po strzelonych golach, których jest coraz więcej!

Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi 3 medalami utworzy jeden duży pamiątkowy medal!

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek - Football Challenge App.

Widzimy się już w tą niedziele (21 listopada) w Krośnie w Profbud Arenie na finale III edycji festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

© Copyright 2021
Realizacja: Interkros