Facebook Youtube
Koniec VII edycji

Koniec VII edycji "ORLEN Beniaminek Talent Team". Uczestnicy odebrali certyfikaty!

Kolejna edycja ORLEN Beniaminek Talent Team zakończona!

W ubiegłym tygodniu odbyły się ostatnie treningi w ramach realizowanego z ORLEN i Energa SA projektu wspierającego rozwój młodych piłkarskich talentów, a w poniedziałek wręczyliśmy uczestnikom pamiątkowe certyfikaty i statuetki.

W VII edycji ORLEN Beniaminek Talent Team udział brali zawodnicy z rocznika 2012 - Karol Cyran, Kajetan Korab, Kuba Piegdoń i Maciej Wojnowski. Pod okiem trenera przygotowania motorycznego Roberta Glenia, trenera mentalnego Psychologa - Dominika Bialic oraz trenera techniki fundamentalnej Mateusza Szafrana, zawodnicy Beniaminka doskonalili swoje umiejętności i jesteśmy przekonani, że czas spędzony na treningach podczas projektu pozytywnie wpłynął na ich rozwój.

W projekcie uczestniczyli także trenerzy Łukasz Aszklar oraz Antoni Polański, którzy odbyli staż w ekstraklasowym klubie i także otrzymali pamiątkowe certyfikaty za udział w ORLEN Beniaminek Talent Team.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie podczas treningów, a trenerom prowadzącym za świetną pracę z naszymi podopiecznymi!

ORLEN - Sponsor Strategiczny Projejektu
Energa SA - Sponsor Główny Projektu© Copyright 2024
Realizacja: Interkros