Facebook Youtube
Kwestionariusz Sanitarny dla wynajmujących boiska!

Kwestionariusz Sanitarny dla wynajmujących boiska!

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi od 17 października na terenie całego kraju prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad oraz wytycznych Służb Sanitarnych.

Wprowadzamy na naszym obiekcie Kwestionariusz Sanitarny dla wynajmujących boiska!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy przed każdym wynajmem boisk pobrać i podczas wynajmu dostarczyć wypełniony kwestionariuszdo gospodarza obiektu.

http://profbudarena.pl/files/source/Kwestionariusz Sanitarny.pdf


Przypominamy!


Ministerstwo Sportu: Bądź bezpieczny – stosuj zasadę DDMA

Nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności. Każdy ma wpływ na to, jak szybko epidemia zostanie zahamowana. W jaki sposób możemy to zrobić? Wystarczy stosować zasadę DDMA, dzięki której chronimy siebie i innych:

D jak dystans
D jak dezynfekcja
M jak maseczka
A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe

Utrzymywanie dystansu min. 1,5 m od innych osób, częste mycie rąk woda z mydłem i ich dezynfekcja, a także zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej – to podstawowe czynności, które pozwalają ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem.

Walkę z zagrożeniem wspiera także aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe. Jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Co ważne, im więcej osób będzie z niej korzystać, tym szybciej i skuteczniej ograniczymy tempo i zasięg rozprzestrzeniania się koronawirusa.
© Copyright 2021
Realizacja: Interkros