Facebook Youtube
Obozy Piłkarskie na obiektach Beniaminka!

Obozy Piłkarskie na obiektach Beniaminka!

Serdecznie zapraszamy drużyny z całej Polski na obozy piłkarskie do Krosna! Organizatorem obozów jest Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno. Zapraszamy do treningów na obiektach znanej Akademii w całym kraju! Zapewniamy doskonałe warunki zarówno w zimie jak i w lecie oraz możliwość gry z drużynami Beniaminka! Zdajemy sobie sprawę, że obeca sytuacja z powodu epidemii jest trudna, jednak wierzymy, że kiedyś to się skończy. Wszyscy wrócimy do normalnego funkcjonowania, a obozy odbędą sie bez problemów. 

Zaplanuj już dzisiaj obóz w Krośnie! Nowa oferta obozów (<link)

W lecie możliwość treningów na świeżym powietrzu na boiskach z naturalną lub sztuczną nawierzchnią! W zimie treningi odbywają się na boisku ze sztuczną nawierzchnią pokrytą powłoką balonową, a więc świetne warunki do treningu!

Organizujemy obozy już kilka lat. Jesteśmy profesjonalni i doświadczeni. Budujemy naszą markę starannie dbając o każdy szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą obozów (<link), która zawiera nowe pakiety. Przy większej liczbie osób możliwość negocjacji ceny!

Zapraszamy do kontaktu!

Trener ŁUKASZ PORCEK
E-mail: lukasz.porcek@gmail.com
Tel: +48 696 768 888

© Copyright 2020
Realizacja: Interkros