Facebook Youtube
PROFBUD ARENA CUP - pierwszy turniej za nami.

PROFBUD ARENA CUP - pierwszy turniej za nami.

Za nami pierwszy turniej PROFBUD Arena Cup U-9!

10 drużyn, miały dziś możliwość poszaleć na trzech boiskach w Profbud Arena z kolegami z innych zespołów. Z zaproszenia do gry skorzystali nasi partnerzy oraz zaprzyjaźnione kluby, nie zabrakło także gospodarzy, czyli „biało-niebieskich” drużyn Beniaminka PROFBUD Krosno. Na murawie PROFBUD Arena widzieliśmy wielką radość zawodników i zawodniczek z klubów Sekcja Piłki Nożnej MOSiR DUKLAStowarzyszenie Sportowe Orzełki BrzozówAkademia Piłkarska Orzełek BażanówkaLKS Tempo NienaszówGKS Wisłok Krościenko WyżneGKS Zamczysko Odrzykoń oraz naszych reprezentantów i reprezentantki z Beniaminek Girls, Beniaminek Soccer Schools Krosno i Jedlicze oraz Beniaminka U-9.

W tym pierwszym turnieju zagraliśmy bez oficjalnych wyników i końcowej klasyfikacji. W krótkim czasie każda drużyna rozegrała 9 spotkań spędzając na murawie blisko 120 minut! Takie mają być turnieje „PROFBUD Arena Cup”! Dynamiczne, z dużą ilością minut dla zawodników na świetnej murawie i z fajną sportową rywalizacją dzieci! Partner turniejów PROFBUD Arena Cup – firma CUTLNE ufundowała piękne worki oraz bidony, które wylosowała drużyna MOSiR Dukla.

„Ten dzień daje do myślenia. Są rzeczy co warto robić dla Beniaminka jak również dla pasjonatów z mniejszych miejscowości i ich podopiecznych. Wiele nie trzeba, a radość dzieciaków widoczna. To sygnał do działania dla tych co mają dobrą energię. Jestem przedłużeniem ręki Pawła Malinowskiego z PROFBUD, który ma wielkie serce dla tych co zasługują i czuję potrzebę, by działać i zaszczepiać pasję w ludziach. Tacy są, trzeba w nich tą energię obudzić. Bardzo dziękuję za zaangażowanie wszystkim trenerom obecnym na turnieju. Zarówno z Beniaminka jak i kolegów z pozostałych drużyn. Razem sobie to dzisiaj wszystko zorganizowaliśmy i wierzę, że warto wspólnie robić fajne rzeczy. Nie wiem kto miał najwięcej goli dzisiaj, kto wygrał najwięcej meczy. Widziałem pasję w działaniu trenerów, uśmiech dzieciaków i kulturalne zachowanie rodziców. A rywalizacja na boiskach była i każdy walczył na całego. Tak trzymać. Osobiście dzięki Wam poczułem dziś dobrą energię do działania. Po dzisiejszym turnieju i rozmowach z trenerami Beniaminka myślę, że można dopracować ofertę turniejów PROFBUD Arena Cup, by jakość i radość z gry była na TOP poziomie. Na dniach to zrobię i niespodzianek nie zabraknie”. - mówi Trener Grzegorz Raus.Więcej zdjęć z turnieju "PROFBUD Arena Cup U-9" autorstwa Kamila Śnieżka do zobaczenia pod linkami: https://bit.ly/2AXl300 / https://bit.ly/2Qtxoya

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy drużyny do udziału w kolejnych turniejach w różnych kategoriach wiekowych.

„Kolejne turnieje PROFBUD Arena Cup również mają na celu również integrację różnych Szkółek i tych z okolic Krosna i regionu, ale także kolegów ze Słowacji, Ukrainy i kolejnych województw, które są zainteresowane ofertą PROFBUD Arena Cup. Już 22 i 29 grudnia turnieje dla roczników 2008 i 2009 . Są wolne miejsca więc zapraszamy do udziału . W tych terminach zagrają w Krośnie już takie drużyny jak; Górnik Jaworzno, Puszcza Niepołomice, Orlik Przemyśl, Szóstka Jasło, drużyna ze Słowacji, Okocimski Brzesko, nasze zespoły Beniaminek Soccer Schools”. – Grzegorz Raus.

Więcej o turniejach „PROFBUD Arena Cup” na naszej stronie internetowej – LINK.


© Copyright 2019
Realizacja: Interkros