Facebook Youtube
Przed nami trzeci festiwal w 8 edycji

Przed nami trzeci festiwal w 8 edycji "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi"!

Już za tydzień w niedzielę 28 kwietnia w PROFBUD Arenie w Krośnie po raz kolejny odbędzie się piłkarskie święto Beniaminek Soccer Schools, czyli festiwal piłkarski - ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga w trakcie którego zawodnicy ze wszystkich oddziałów BSS wezmą udział wydarzeniu pełnym atrakcji i ogromnej energii!

Po raz kolejny zagramy w czterech kategoriach wiekowych: 2018/19, 2016/17, 2014/15 i 2012/13. Najmłodsi ponownie zagrają w bardzo rozwijającej i kreatywnej formule „Funiño”, natomiast starsi rywalizować będą w drużynach 6 osobowych na większych boiskach. Wszyscy zawodnicy grać będą w drużynach ze swoich oddziałów.
 
Oprócz rozgrywek piłkarskich, czekają nas konkursy z nagrodami, wyzwania i konkurencje zręcznościowe to będzie niezapomniany czas radości i emocji dzielonych ze swoimi kolegami z drużyn i innych oddziałów. O szczegóły pytajcie swoich trenerów prowadzących, a swoją gotowość do udziału przekażcie im najpóźniej do najbliższej środy, 24 kwietnia. 

Dla wszystkich uczestników i uczestniczek tradycyjnie organizatorzy za udział w festiwalu przygotowali pamiątkowy medal Puzzel, który będzie już trzecią częścią w 8 edycji OBSSL. Oprócz intensywnej i mamy nadzieję, owocnej gry będziemy mieć dla naszych młodych zawodników kilka drobnych niespodzianek dających sporą dawkę dobrej zabawy. Gwarantujemy, że to będzie świetnie spędzony czas, który długo będziecie wspominać!

Festiwale „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowane są dzięki naszym sponsorom i partnerom:

  • Sponsor Tytularny Rozgrywek - ORLEN 
  • Sponsor Główny Rozgrywek - Energa Grupa ORLEN
  • Organizator Rozgrywek - Beniaminek PROFBUD Krosno, Beniaminek Soccer Schools, PROFBUD ARENA

© Copyright 2024
Realizacja: Interkros