Facebook Youtube
Sezon 2021/22 z trzema propozycjami ligowymi pod marką Vivaldi Krosball!

Sezon 2021/22 z trzema propozycjami ligowymi pod marką Vivaldi Krosball!

Trwa nabór na kolejny sezon ligowy marki Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie.
 
W sezonie 2021/22 Organizatorzy mają dla Państwa trzy propozycję piłkarskie, wśród których każdy miłośnik futbolu w Krośnie i okolicach może odnaleźć coś dla siebie.

 
Zaczniemy tradycyjnie na przełomie października i listopada Ligą Amatorską, którą będziemy rozgrywali na obiekcie Profbud Arena.
Za amatora Organizator uważa każdego uczestnika zmagań Krosball, który minimum rok nie rozegrał spotkania w barwach klubów trawiastych i futsalowych zrzeszonych w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej, z wyjątkiem:

- osób, które ukończyły 40 rok życia, grają lub trenują w klubach piłkarskich lub futsalowych
 decyzją podjętą na spotkaniu kapitanów dopuszczono do gry w Lidze Amatorskiej
- osoby, które sporadycznie (maksymalnie trzy razy) wystąpiły w rozgrywkach OZPN

 


Gdy tylko zostanie zakończona runda jesienna na boiskach trawiastych, każdy kto będzie chciał nadal podtrzymać swoją piłkarską formę, będzie mógł zmierzyć się w Lidze Open, która także będzie rozgrywana na Profbud Arenie, oraz w Lidze Halowej, te zmagania będziemy mogli oglądać na Hali widowiskowo-sportowej krośnieńskiego MOSiRu.
 
Regulaminy rozgrywek można odnaleźć na:
 
- Liga Amatorska (zapisy do 25 października 2021 r.). Regulamin na: http://www.krosball.pl/files/source/Krosball/RVLA%202021-22.pdf
- Liga Open (zapisy do 15 listopada 2021 r.). Regulamin na: http://www.krosball.pl/files/source/Krosball/RVLO%202021-22.pdf
- Liga Halowa (zapisy do 15 listopada 2021 r.). Regulamin na: http://www.krosball.pl/files/source/Krosball/RVLH%202021-22.pdf
 
Szczegóły można odnaleźć na www.krosball.pl i profilu Facebookowym Krosball - ligi piłkarskie.
 
Pytania można przesłać do Organizatorów na adres: rozgrywki@krosball.pl
 
Zagraj z nami na najlepszych obiektach sportowych w Krośnie, które gwarantują znakomite warunki w okresie jesień-zima-wiosna.
 
Dołącz do nas i włącz się do gry!

© Copyright 2021
Realizacja: Interkros