Facebook Youtube
Stimo Cup

Stimo Cup

W  piątek (26 lutego 2016 roku) na Hali Krosno odbył  się turniej STIMO CUP dla drużyn z rocznika 2004 i młodszych. Organizatorem była Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie, a partnerem turnieju firma STIMO.

W turnieju wzięło udział dziesięć drużyn, które rozegrały  systemem „każdy z każdym” 45 spotkań. Rozgrywki toczone były wzorem PROFBUD Ligi.

W Turnieju zwyciężyła drużyna gospodarzy Beniaminek Krosno, drugie i trzecie miejsce zajęli goście z Zabrza i z Lublina.             Nagrody wręczali: Wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Pan Robert Pieszczoch oraz sekretarz OZPN w Krośnie Pan Andrzej Włodarski oraz przedstawicielsponsora „STIMO” – Pan Piotr Gazda.

 

Nagrody indywidualne ufundowała firma STIMO.

  •          Najlepszy zawodnik: Iwo Świerkot (AP Sparta Zabrze)
  •          Najlepszy bramkarz: Szymon Skrzęta (Beniaminek Krosno)
  •          Król Strzelców: Kacper Ziajka (Aktiv Pro Rymanów)
  •          Najsympatyczniejszy trener: Grzegorz Cynarski (Olympic 2014)

 

Mecze sędziowali: Piotr Mroczka, Przemysław Gancarz, Szymon Sanocki.
Piekarnia Pernal przygotowała również pyszne wypieki dla zawodników.

 

Grzegorz Raus (trener Beniaminka U-12): „Na zakończanie ferii drużyna Beniaminka sprawiła sobie prezent grając  futbol na dobrym poziomie. Ostatnie tygodnie dużo dały tej drużynie. Jesteśmy wszyscy zbudowani postawą chłopaków, którzy są motywacją dla całej kadry trenerskiej w Beniaminku. Mamy bogaty materiał do analizy i wiemy tez nad czym będziemy pracować w kolejnych tygodniach i miesiącach, bo tej pracy jest ciągle bardzo dużo. Teraz czas na kolejne grupy zaawansowane w Szkółce. Mamy wielki potencjał, który wykorzystamy! Odnoście suchych wyników i strzelców… jak widać staramy się skupiać na innych rzeczach i przykład Beniaminka U-12 jest wzorem, że tędy droga. Fajnie jest to stworzone w Anglii, że poziom i kultura  gry decyduje o miejscu w jak najlepszej lidze… Oczywiście to nie znaczy, że ktoś nie lubi wygrywać, myślę, że każdy w Beniaminku zawsze liczy na zwycięstwo. A dobra gra i swój styl te zwycięstwa dają.”

 

Dziękujemy za współpracę w turnieju OZPN Krosno, ale bardzo gorąco chcemy podziękować firmie STIMO, która tak długo wspiera Nas w działaniu. Te relacje live z zawodów oglądało przez ostatnie kilka miesięcy szerokie grono sympatyków futbolu i nie tylko…

© Copyright 2024
Realizacja: Interkros