Facebook Youtube
Świetna zabawa na turnieju „PROFBUD Arena Cup o Puchar Sell Waste”!

Świetna zabawa na turnieju „PROFBUD Arena Cup o Puchar Sell Waste”!

W miniony weekend (18 marzec) w „PROFBUD Arenie” gościliśmy 24 drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2016 roku i młodszych. "PROFBUD Arena Cup o Puchar Sell Waste" w kategorii wiekowej U-7 dostarczył nam wiele pozytywnych wrażeń i jesteśmy przekonani o kontynuacji tego typu rozgrywek.

Każda z drużyn, która zdecydowała się na przyjazd do Krosna zagrać siedem meczów i mogła sprawdzić się w sportowej rywalizacji z zespołami z podkarpacia i małopolski, a także z rówieśnikami ze Słowacji. Rozegranych zostało łącznie 84 spotkań, a na murawie mogliśmy oglądać ponad 180 młodych adeptów futbolu. 

Turniej rozgrywany był na trzy grupy po osiem drużyn. W całej rywalizacji siedmiolatków, wyniki nie były najistotniejsze, choć one pozwoliły organizatorom wyróżnić niektóre zespoły. W grupie A świetnia prezentowali się chłopcy z Beskidzkiej AP, Orzełków Brzozów oraz Grunwaldu Budziwój. W grupie B – Football Family Zakopane, Przełomek Besko i Ziomki Rzeszów I. W grupie C – Beniaminek PROFBUD Krosno I, Stal Rzeszów I oraz Siarka Tarnobrzeg.

Podczas ceremonii zakończenia organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale, a najlepsi zawodnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody indywidualne od naszych sponsorów. 

Grupa A:
  • Wiktor Myrda – Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój Rzeszów
  • Mateusz Bernasiewicz – Beskidzka Akademia Piłkarska
  • Miłosz Florczak – Stowarzyszenie Orzełki Brzozów
Grupa B:
  • Leon Frączek – Akademia Piłkarska ZIOMKI
  • Kacper Dziok – Szkółka piłkarska Przełomek Besko
  • Klemens Gołdyn – Football Family Zakopane
Grupa C:
  • Jan Kopczyk – Akademia Piłkarska Stal Rzeszów
  • Ignacy Rutyna – Piłkarska Akademia Siarki Tarnobrzeg
  • Miłosz Macnar – Beniaminek PROFBUD Krosno

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju pięknej sportowej postawy i dziękujemy sympatykom dziecięcej piłki nożnej za bycie z nami podczas „PROFBUD Arena Cup o Puchar Sell Waste”. Dziękujemy naszym sponsorom firmie Sell Waste – Sponsor Główny Turnieju oraz Prezentarnia.pl i Masarnia Dobrucowa – Sponsorzy Turnieju za wsparcie. Dziękujemy wszystkim drużynom, trenerom, rodzicom, zawodnikom i zawodniczkom. Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się dziś z nami i do zobaczenia na następnych turniejach w Krośnie!

Fot. Łukasz Piękoś© Copyright 2023
Realizacja: Interkros