Facebook Youtube
Trzeci festiwal w IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” za nami!

Trzeci festiwal w IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” za nami!

W ubiegłą niedzielę 22 maja w Targowiskach w Gminie Miejsce Piastowe odbył się trzeci festiwal w IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”. W turnieju wzięło udział około 250 dzieci z oddziałów Beniaminka Soccer Schools z Rzeszowa, Krosna, Nowego Żmigrodu, Jedlicza, Głowienki, Targowisk, Miejsca Piastowego i Rogów oraz dziewczynki z Beniaminek GIRLS.

BM8A7216

Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło łącznie 24 zespoły. Podzielone drużyny dziewczynek i chłopców z roczników od 2016 do 2011 zagrały przez ponad 5 godz. na 5 przygotowanych boiskach, 66 spotkań. Pogoda nam sprzyjała i mimo nie wielkich podmuchów wiatru, całe zawody udało się sprawie przeprowadzić. Poza futbolowymi emocjami można było spróbować swoich sił w innych dyscyplinach sportowych takich jak Teqball oraz Speedball. Na koniec niedzielnych zmagań każdy zawodnik i zawodniczka za udział w trzecim festiwalu OBSSL, otrzymała medal puzel, który połączy się z pozostałymi medalami z poprzednich turniejów i utworzy jeden duży pamiątkowy medal! Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dużo radości i satysfakcji z gry.

BM8A8933

Ceremonie zakończenia trzeciego festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” uświetnili swoją osobą nasi wspaniali goście, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie na to wydarzenie. Byli z nami: Zastępca Wójta Gminy Miejsce Piastowe Magdalena Hec-Mrozek, Przewodniczący Rady Gminy Wiesław Habrat, Radny Gminy Miejsce Piastowe Grzegorz Habrat, Manager Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno Jarosław Kwella oraz Mauricio Dos Santosa koordynator programów UEFA Playmakers, Beniaminek BABY i Beniaminek English Soccer; osoba odpowiedzialna za rozwój szkolenia i edukacji w Beniaminek Soccer Schools.

Wysyłamy serdeczne podziękowania również dla klubu Partyzant Targowiska w szczególności prezesowi Tomaszowi Jurczakowi za okazaną pomoc i wsparcie w organizacje naszego festiwalu, który odbył się na tym właśnie obiekcie oraz dziękujemy wszystkim pozostałym osobom zaangażowanym w przygotowanie tego turnieju z klubu z Targowisk.

BM8A9252

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.

Czwarty, a zarazem ostatni turniej OBSSL w tej edycji rozegrany zostanie w następnym miesiącu 19 czerwca w Nowym Żmigrodzie. Do zobaczenia!

Foto. Łukasz Piękoś

sponsorzy oreln bss ligi2

BM8A6751

BM8A6584

BM8A9263

BM8A7403BM8A7818BM8A8424BM8A8485BM8A8948

© Copyright 2022
Realizacja: Interkros