Facebook Youtube
VIII edycja „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” zakończona!

VIII edycja „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” zakończona!

Za nami ostatni w tej edycji i czwarty w tym roku festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”. W ubiegłą niedzielę 2 czerwca w Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce odbył się finał VIII edycji tych rozgrywek, połączony z wspólnym świętowaniem Dnia Dziecka i 17 urodzin Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno. W turnieju wzięło udział ponad 200 dzieci z 11 oddziałów Beniaminek Soccer Schools z Krosna, Nowego Żmigrodu, Iwonicza, Jedlicza, Zręcina, Głowienki, Kobylan, Haczowa, Pstrągówki, Polanki, Rogów oraz Przedszkoli Piłkarskich Beniaminka. Do rywalizacji w czterech kategoriach wiekowych (2018/19, 2016/17, 2014/15 i 2012/13) przystąpiły 34 zespoły. Łącznie w czterech festiwalach w VIII edycji OBSSL zagrało ponad 600 chłopców i dziewczynek!

W trakcie turnieju finałowego oprócz medalów, które wręczał Dyrektor Akademii Beniaminka Grzegorz Raus wraz z trenerami wszystkich grup, czekało sporo atrakcji. Była dmuchana zjeżdżalnia, gokarty, mechaniczne koniki, lody, ciepłe przekąski, zimne napoje, niesamowity występ Mistrza Świata Football Freestyle Konrada Dybasia oraz mocne brzmienie zespołu ETER, którym serdecznie dziękujemy za przybycie i uświetnienie tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, uczestniczkom i rodzicom za udział i wspaniały doping, a całej naszej kadrze trenerskiej za zaangażowanie i pomoc w organizacje tych zawodów. Życzymy wszystkim udanych wakacji i odpoczynku, a do rozgrywek w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” wracamy już niebawem. Wyczekujcie informacji na naszych social mediach.

Dziękujemy za pomoc w organizacji całej VIII edycji OBSSL naszym sponsorom i partnerom, bez których to wydarzenie by się nie odbyło.

  • Sponsor Tytularny Rozgrywek - ORLEN 
  • Sponsor Główny Rozgrywek - Energa Grupa ORLEN
  • Sponsor 4 festiwalu #OBSSL - Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
  • Partner Techniczny - 3STU
  • Partner Medialny - Krosno112.pl
  • Organizator Rozgrywek - Beniaminek PROFBUD Krosno i Beniaminek Soccer Schools

Fot. Łukasz Piękoś

© Copyright 2024
Realizacja: Interkros