Facebook Youtube
W poniedziałek rozpoczynamy II edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

W poniedziałek rozpoczynamy II edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

Dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym naszej Akademii firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerem rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe już w najbliższy poniedziałek 3 maja na „PROFBUD Arenie” rozpocznie się II edycja festiwalu piłkarskiego „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

obssl_2021

W I edycji na każdym z festiwali bawiło się z nami ponad 200 dzieciaków, a druga edycja tak jak pierwsza składać się będzie z 4 turniejów. Ze względu na obowiązujące w naszym kraju obostrzenia dotyczące COVID-19 formuła rozgrywania turnieju będzie całkowicie podporządkowana wymogom bezpieczeństwa. Aby maksymalnie zminimalizować zagrożenie festiwal będzie podzielony na trzy tury i niestety odbędzie się bez udziału publiczności. Informację o godzinach rozpoczęcia poszczególnych grup przekażą trenerzy.

Kategorie wiekowe w II edycji:

  • I grupa – rocznik 2010-2011
  • II grupa – rocznik 2012-2013
  • III grupa – rocznik 2014 i młodsi

Przypominamy, że udział w turnieju jest całkowicie darmowy pod warunkiem, że zawodnik nie ma zaległości z płatnościami oraz posiada strój Beniaminka. Rywalizacja nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas.

Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi 3 medalami utworzy jeden duży pamiątkowy medal! Do zobaczenia na pierwszym festiwalu!

© Copyright 2021
Realizacja: Interkros