Facebook Youtube
W sobotę drugi Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

W sobotę drugi Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

Już w najbliższą sobotę drugie spotkanie z „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligą”! Będzie więc świetna zabawa i duże piłkarskie emocje z udziałem dzieci trenujących w drużynach Beniaminka w Krośnie, Rzeszowie, Jedliczu, Rogach, Targowiskach, Głowience i Iwoniczu.

obssl2

Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym naszej Akademii firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerem rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe.

obssl_2021

W I edycji na każdym z festiwali bawiło się z nami ponad 200 dzieciaków. Za nami jest już także pierwszy z Festiwali w II edycji, w którym pięknej gry i sportowej rywalizacji nie brakowało, a na pamiątkę dziewczynki i chłopcy uczestniczący w turnieju otrzymali medal, a nam zostały świetne zdjęcia, które możecie oglądać na Facebooku Beniaminka:

obssl_1

W sobotę wracamy do tych emocjonujących chwil, by rozegrać kolejne piłkarskie pojedynki! Przypominamy, że udział w turnieju jest całkowicie darmowy pod warunkiem, że zawodnik nie ma zaległości z płatnościami oraz posiada strój Beniaminka. Rywalizacja nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas.

Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi 3 medalami utworzy jeden duży pamiątkowy medal! Do zobaczenia na pierwszym festiwalu!

IMG_0576

© Copyright 2021
Realizacja: Interkros