Facebook Youtube
W sobotę ORLEN Beniaminek Cup U-13!

W sobotę ORLEN Beniaminek Cup U-13!

W najbliższy weekend czekają nas spore piłkarskie emocje, w „PROFBUD Arenie” rozegrany zostanie turniej „ORLEN Beniaminek Cup” w kategorii wiekowej U-13 chłopców, a stawka uczestników gwarantuje wysoki poziom sportowy i ciekawe futbolowe pojedynki. To kolejna edycja turnieju – „ORLEN Beniaminek Cup” organizowany jest od 2016 roku i dotychczas w tych piłkarskich zmaganiach udział wzięło ponad 3000 dzieci z Polski i Europy.

obc_2021_plakat

Sportowa rywalizacja będzie trwała niemal cały dzień, na boisku o wymiarach 68×45 metrów rozegranych zostanie 15 spotkań, a każde z nich potrwa 30 minut. W turnieju „ORLEN Beniaminek Cup” zobaczymy młodych przedstawicieli klubów z PKO Ekstraklasa, czyli drużyny Górnika ZabrzeStali Mielec i Wisły Kraków, także reprezentantów Fortuna 1 Ligi – Brukt-Bet Termalica Nieciecza i Widzew Łódź oraz oczywiście zespół gospodarzy Beniaminek PROFBUD Krosno. Początek turnieju o godzinie 9:00.

obc_2021_terminarz

Z uwagi na obostrzenia związane z organizacją imprez sportowych turniej będzie rozgrywany bez udziału publiczności, ale organizatorzy zadbali o sympatyków młodzieżowej piłki nożnej i wszystkie mecze będzie można zobaczyć na żywo w internecie na kanale TV Beniaminek na Youtube. Link do transmisji zostanie podany przed turniejem na Facebooku ORLEN Beniaminek Cup.

© Copyright 2024
Realizacja: Interkros