Facebook Youtube
Wielki finał VIII edycji

Wielki finał VIII edycji "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi" w Chorkówce i 17 urodziny Beniaminka!

2 czerwca (w niedzielę) na kompleksie boisk sportowych w Chorkówce rozegramy ostatni w tej edycji festiwal piłkarski - ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga! Rozgrywki naszych oddziałów Beniaminek Soccer Schools połączone będą z piknikiem rodzinnym, podczas którego będziemy świętować 17 urodziny Akademii Beniaminka. W trakcie całego wydarzenia oprócz rywalizacji sportowej, mnóstwo atrakcji, zabaw i niespodzianek, a na końcu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal na zakończenie rozgrywek #OBSSL.

Po raz kolejny zawodnicy i zawodniczki z naszych wszystkich oddziałów BSS i Przedszkoli Piłkarskich zagrają w czterech kategoriach wiekowych: 2018/19, 2016/17, 2014/15 i 2012/13. Najmłodsi ponownie zagrają w bardzo rozwijającej i kreatywnej formule „Funiño”, natomiast starsi rywalizować będą w drużynach 6 osobowych na większych boiskach. Wszyscy zawodnicy grać będą w drużynach ze swoich oddziałów.

Zapowiada się wielkie piłkarskie święto dla wszystkich: dzieci, rodziców i trenerów, na które zapraszamy całą "biało-niebieską" społeczność Beniaminka. Bądźcie z nami, pokażmy wspólnie olbrzymią energię, pasję i radość.

Festiwale „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowane są dzięki naszym sponsorom i partnerom:

  • Sponsor Tytularny Rozgrywek - ORLEN 
  • Sponsor Główny Rozgrywek - Energa Grupa ORLEN
  • Sponsor 4 festiwalu #OBSSL - Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
  • Partner Techniczny - 3STU
  • Partner Medialny - Krosno112.pl
  • Organizator Rozgrywek - Beniaminek PROFBUD Krosno i Beniaminek Soccer Schools

© Copyright 2024
Realizacja: Interkros