Facebook Youtube
Za nami pierwszy z czterech turniejów drugiej edycji „Orlen Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

Za nami pierwszy z czterech turniejów drugiej edycji „Orlen Beniaminek Soccer Schools Ligi”!

Dzięki naszym sponsorem  PKN ORLEN i Enerdze Grupy ORLEN  oraz dzięki partnerowi rozgrywek Gminie Miejsce Piastowe w poniedziałek 3 maja w „PROFBUD Arenie” rozpoczęła się II edycja naszego festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”.

IMG_3779

Druga edycja tak jak pierwsza składa się z czterech turniejów. Dwa z nich odbędą się na „PROFBUD Arenie” w Krośnie, a kolejne dzięki współpracy z gminą Miejsce Piastowe w Rogach i Targowiskach.

IMG_3377

Poniedziałkowy turniej na „PROFBUD Arenie” przyniósł nam, a przede wszystkim dzieciakom mnóstwo pozytywnych emocji. Widać, że dzieci potrzebują ruchu oraz zajęć sportowych i w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” grały w piłkę ze zdwojoną energią. Padło mnóstwo goli, po nich mogliśmy oglądać ciekawe cieszynki, ale nie zawsze piłka wpadała do siatki, bo i bramkarze tego dnia prezentowali się świetnie!

IMG_3753

Dzięki naszym sponsorom udział w turnieju jest całkowicie darmowy pod warunkiem, że zawodnik nie ma zaległości z płatnościami oraz posiada strój Beniaminka. Rywalizacja tak jak i we wcześniejszych edycjach nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas. Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w pierwszym turnieju II edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzymał medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi trzema medalami utworzy jeden duży medal puzzle.

Do zobaczenia na kolejnym festiwalu!

IMG_0576obssl_logo_sponsorzy

© Copyright 2021
Realizacja: Interkros