Facebook Youtube
Zakończone zmagania w rozgrywkach PROFBUD Ligi 2018!

Zakończone zmagania w rozgrywkach PROFBUD Ligi 2018!

Rozgrywki w IV edycji PROFBUD Ligi 2018 dobiegły końca. Pora na małe podsumowanie. Podczas sześciu tygodni PROFBUD Arene odwiedziło bardzo dużo kibiców, zarówno tych z podkarpacia jak i innych województw. W 4 kategoriach wiekowych: U-11 (rocznik 2008), U-10 (rocznik 2009), U-9 (rocznik 2010) i U-8 (rocznik 2011) zagrało 33 drużyny, które rozegrały łącznie gigantyczna sumę 600 spotkań co daje ponad 30 godzin spędzonych na murawie. Działo się na PROFBUD Arenie.W najmłodszej kategorii wiekowej U-8 w której rywalizowało 10 zespołów, zwyciężyła drużyna KAP Bardomed, srebro wywalczyły dziewczynki z Beniaminka PROFBUD Krosno, a brąz dla chłopaków z Ziomków Rzeszów. Tuż za podium uplasował się Beniaminek PROFBUD Krosno, a na kolejnych miejscach MOSiR Brzozów, Beniaminek PROFBUD II Krosno, KAP II Bardomed, AP Goal, Ziomki II Rzeszów i MOSiR II Brzozów.


Jeśli chodzi o kategorie U-9 to na czele uplasowała się drużyna KAP Bardomed, która sięgnęła po złote medale, srebro dla Beniaminka PROFBUD Krosno, a brązowe medale zawisły na szyjach zawodników AserekTeam. Czwarte miejsce wywalczył MULKS Pustynia, a kolejne Wilczki Lesko, KAP II Bardomed, Aktiv Pro Rymanów, AP Goal i Beniaminek PROFBUD II Krosno.

W kategorii wiekowej U-10 rozgrywki w tegorocznej edycji wygrała drużyna Dunajca Nowy Sącz! Na podium stanęli także chłopcy z Beniaminka PROFBUD I Krosno i UKS 6 Jasło. Do końca trwała rywalizacja o kolejne miejsca, gdzie różnice punktowe były niewielkie. Czwartą lokatę wywalczył KAP Bardomed, a tuż za tą drużyną uplasowały się zespoły MOSiR Dukla, Beniaminka PROFBUD II Krosno, Wilczków Lesko i Orzełków Brzozów.W najstarszej grupie U-11 na pierwszych dwóch miejscach uplasowały się drużyny gospodarza, czyli Beniaminek PROFBUD Krosno odpowiednio I i II drużyna. Na trzecim stopniu podium DAP Dębica. Dalsze miejsca zajęły Orzełki Brzozów, Ekoball Sanok i Beniaminek PROFBUD Girls.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom za sześć emocjonujących tygodni rozgrywkowych. Brawo dzieciaki! Brawo trenerzy! Brawo rodzice! Widzimy się za rok!

Zdjęcia z finałowych zmagań dostępne są na facebooku Beniaminka PROFBUD Krosno: https://web.facebook.com/pg/beniaminek.org/photos/?tab=albums


© Copyright 2020
Realizacja: Interkros