Facebook Youtube
Playarena Krosno

Playarena Krosno

Playarena.pl to darmowe rozgrywki piłkarskie. Umawiamy się na mecze poprzez Internet - gramy w rzeczywistości. Chcesz rozpocząć grę w Krośnie? Napisz do nas! playarenakrosno@hotmail.com

PROFBUD ARENA wraz z Playareną rozpoczęła współpracę i chce łączyć ludzi, którzy chcą zagrać w piłek w komfortowych warunkach. Na mocy tego porozumienia, zawodnicy biorący udział w rozgrywkach Playarena Krosno, będą mogli skorzystać z naszego obiektu po atrakcyjniejszej cenie. Nie dość, że taniej, to jeszcze dłużej - uwzględniliśmy wariant 2x35 oraz 5 minut przerwy między połowami. Opłata za mecz od drużyny wynosi 50zł, co daje 100zł od dwóch drużyn, a nie 120zł, jak dotychczas. Dodatkowo zamiast 60 minut otrzymujecie ich aż 75.

Następna rzecz - Rozpoczynamy wraz z Playareną nowy projekt pod nazwą "Czwartki z Playareną" na Profbud Arena! W każdy czwartek od 8.11 do 20.12 w godzinach od 19:30 do 22:00 drużyny grające w Playarena Krosno mają rezerwacje na boisko pierwsze. Czyli krótko mówiąc - w każdy czwartek możemy rozegrać dwa mecze (75 minut jedno spotkanie).

Kolejna sprawa - Mamy również przygotowane rabaty dla drużyn z Playareny w inne dni niż czwartek! Nie udało się umówić spotkania w czwartek? Nic straconego! WSZYSTKIE drużyny biorące udział w rozgrywkach Playarena Krosno otrzymują promocyjną cenę 100zł (60 minut). Zniżka obowiązuje przy składaniu rezerwacji przez telefon na Profbud Arene przy podaniu hasła "PLAYARENA KROSNO". Więcej informacji u Ambasadora rozgrywek. Przy dużym zainteresowaniu "Czwartkami z Playareną" zostanie dołożony jeszcze dodatkowo jeden dzień - ale o tym będziemy informować na bieżąco.

Zespół PROFBUD ARENA i Playarena Krosno.

© Copyright 2023
Realizacja: Interkros