Facebook Youtube
Świetna zabawa i piękna gra w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze”!

Świetna zabawa i piękna gra w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze”!

W minioną sobotę (22 maja) na „PROFBUD Arenie” odbył się drugi z festiwali II edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”! Ponownie na murawie gościliśmy dzieciaki kochające sport i lubiące rywalizować w piłkarskich pojedynkach.

obssl3

Festiwal toczony był w trzech kategoriach wiekowych, a uczestniczyły w nim dzieci trenujące na co dzień w drużynach Beniaminek Soccer Schools w Krośnie oraz naszych Oddziałach w Głowience Iwoniczu, Jedliczu, Rogach i Targowiskach, a także liczna jak zawsze ekipa Beniaminka Soccer Schools z Rzeszowa.

obssl1

Festiwal toczony był w przyjaznej atmosferze, w rozgrywanych meczach tradycyjnie nie notowane były wyniki, bo główny cel rozgrywek to dobra zabawa, piękne wspomnienia i czas spędzony na sportowo. Goli jednak i pięknych akcji nie brakowało, a nasi podopieczni z każdym festiwalem nabierają kolejnego boiskowego doświadczenia i rozwijają swoje piłkarskie umiejętności.

obssl5

Zdjęcia z „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” można oglądać na Facebooku Beniaminka:

Na zakończenie na szyjach wszystkich zawodników zawisł wspaniały medal! Dziękujemy drużynom Beniaminka, za fajną rywalizację oraz integrację i z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej!

obssl_logo_sponsorzy

© Copyright 2021
Realizacja: Interkros