Facebook Youtube
Za nami FINAŁ IV edycji rozgrywek „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” w Nowym Żmigrodzie!

Za nami FINAŁ IV edycji rozgrywek „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” w Nowym Żmigrodzie!

Zakończyliśmy w tym miesiącu rozgrywki „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”. W niedzielę (19 czerwca) na stadionie w Nowym Żmigrodzie odbył się finał IV edycji!

BM8A0635

W ostatnim turnieju wzięło udział ponad 200 dzieci 8 oddziałów Beniaminek Soccer Schools z Krosna, Nowego Żmigrodu, Miejsca Piastowego, Iwonicza, Jedlicza, Głowienki, Targowisk i Rogów. Na miejscu nie zabrakło atrakcji towarzyszących, zarówno gastronomicznych jak i dmuchanych zjeżdżalni. Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło łącznie 24 zespołów. Łącznie w czterech festiwalach w IV edycji OBSSL przewinęło się blisko 700 chłopców i dziewczynek ze wszystkich naszych oddziałów BSS!

BM8A1834

Wszystkie zdjęcia z ostatniego festiwalu w Nowym Żmigrodzie jak i wszystkich poprzednich są do zobaczenia na profilu facebookowym Beniaminek Soccer Schools: https://bit.ly/32sU2BJ

Każdy, kto pojawił się tego dnia na murawie oprócz spotkań swoich dzieciaków, mógł zobaczyć w akcji Mistrza Polski w grze 1vs1 Mariusza Ujazde (Mario Muchol) oraz spróbować swoich sił w innych dyscyplinach sportowych takich jak Teqball oraz Speedball. Można było nie tylko porozmawiać z „Mistrzem”, czy zrobić zdjęcie, ale przede wszystkim rozegrać mecz.

Na koniec finałowych zmagań wszyscy nasi milusińscy za udział w czwartym festiwalu OBSSL, otrzymali do kompletu ostatni medal puzel, który w połączeniu z pozostałymi medalami z poprzednich turniejów, utworzył jeden duży pamiątkowy medal! Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dużo radości i satysfakcji z gry.

BM8A1293

BM8A2922

Finałowe zmagania śledzili nasi wspaniali goście i to oni wręczali pamiątkowe mandale naszych podopiecznym: Wójt Gminy Nowy Żmigród – Grzegorz Bara, Pani Dyrektor GOK w Nowym Żmigrodzie – Dominika Jędrzejczyk-Wielgosz, Mistrz Polski w grze 1vs1 – Mariusz Ujazda (Mario Muchol), Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno – Grzegorz Raus oraz Mauricio Dos Santos – koordynator programów UEFA Playmakers, Beniaminek BABY i Beniaminek English Soccer.

Dziękujemy wszystkich za przybycie, a Gminie Nowy Żmigród za wsparcie i możliwość organizacji tego wydarzenia na taki obiekcie.

BM8A2981

Wszystkie cztery festiwale w IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” odbyły się dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom za pomoc i wsparcie.

sponsorzy oreln bss ligi

Patryk Akslar (koordynator OBSSL): „Czwarta edycja „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi” podobnie jak trzecia cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców. We wszystkich czterech festiwalach: dwóch w Krośnie, w Targowiskach i Nowym Żmigrodzie, uczestniczyło blisko 700 dzieciaków trenujących na co dzień w naszych wszystkich oddziałach Beniaminek Soccer Schools. Nie zmieniła się również idea naszych festiwali. Nadal najważniejsza jest przede wszystkim dobra zabawa, możliwość spotkania się z kolegami i koleżankami. Integracja wszystkich oddziałów. Dzieci podnoszą swoje umiejętności piłkarskie bez presji wyniku. Uśmiech dziecka jest najważniejszy. Dziękujemy za udział wszystkim drużynom trenującym w Beniaminek Soccer Schools i do zobaczenia na zielonej murawie już niebawem”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super emocje! Do zobaczenia w następnej już V edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!

Foto. Łukasz Piękoś

BM8A2256

BM8A2524

© Copyright 2022
Realizacja: Interkros